zeglarska lina krzyżówka


lina w krzyżówce Panorama dnia 2013-10-18: SZTAG: lina usztywniająca maszt w krzyżówce Morskie-opowieści-10: WANTA: żeglarska lina stalowa: mariola1958:

Hasło do krzyżówki „żeglarska lina" w słowniku szaradzisty. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „żeglarska lina"znajduje się 65 odpowiedzi do krzyżówek. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „żeglarska lina" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.

lina w krzyżówce Panorama dnia 2013-10-18: SZTAG: lina usztywniająca maszt w krzyżówce Morskie-opowieści-10: WANTA: lina żeglarska: WANTA: żeglarska lina stalowa: mariola1958:

Lista rozwiązań dla określenia żeglarska lina stalowa z krzyżówki

żeglarska lina stalowa - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!

Hasło krzyżówkowe „palindromowa lina żeglarska" w słowniku krzyżówkowym. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „palindromowa lina żeglarska" znajduje się 175 definicji do krzyżówek. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „palindromowa lina żeglarska" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.

Nadal nie mamy odpowiedzi na palindromowa lina żeglarska.Krzyżówka. Nadal pracujemy nad znalezieniem właściwej odpowiedzi. Spróbuj wrócić później lub poszukaj innego.

palindroma lina żeglarska - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!

żeglarska lina mocowana do bomu w krzyżówce Panorama dnia 2019-01-19 ★★★ SZOT: żegl. lina mocowana do bomu ★★★ SZOT: lina umocowana do bomu statku ★★★ SZOT: lina przymocowana do bomu ★★★ ANKRA: jest mocowana, gdy pęka ściana ★★★ KAPOK: żeglarska kamizelka ratunkowa ★★★ LINKA: np. rzutka żeglarska ...

Hasło krzyżówkowe „Lina" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „Lina" znajduje się 146 definicji do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „Lina" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

cuma - Lina służąca do mocowania jednostki pływającej do nabrzeża., keja - Umocniony fragment brzegu w porcie, no którego mogą przybijać statki., port - Można do niego zawinąć., bezan - Tylny żagiel na jednostce żaglowej, co najmniej dwumasztowej., dok - Basen portowy z wodoszczelnymi wrotami., reda - Obszar wodny przed wejściem do portu, przeznaczony do kotwiczenia statków ...

lina żeglarska ★★★ SZOT: żeglarska lina ★★★ SZOT: żeglarska lina mocowana do bomu w krzyżówce Panorama dnia 2019-01-19 ★★★ KAPOK: żeglarska kamizelka ratunkowa ★★★ LINKA: np. rzutka żeglarska ★★★ NISZA: półkolista wnęka w skale ★★★ NISZA: wnęka, w której stoi rzeźba ★★★ NISZA: wnęka w ...

Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.

spring = szpring (lina cumownicza działająca odwrotnie do cumy) sprit = rozprza. spritsail = ożaglowanie rozprzowe. spun yarn = lina spleciona z kilku rodzajów włókna. stanchion = sztyca sztormrelingu. starboard = prawa strona, prawa burta (statku lub samolotu), sterburta, sterbort. starboard tack = prawy hals. starboarding = skręcenie w ...

żeglarska lina do podnoszenia ciężarów (ładownicza) - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek

Liny żeglarskie - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Kup Teraz!

Hasło do krzyżówki „żeglarska klamra" w leksykonie szaradzisty. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „żeglarska klamra" znajdują się 243 opisy do krzyżówek. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „żeglarska klamra" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.

gording. jedna z lin służąca do sprzątania żagla rejowego. gording. lina do podciągania dolnej krawędzi zwijanego żagla rejowego. gording. lina do podciągania dolnej krawędzi żagla czworokątnego ku rei. gording. lina pomiędzy gejtawami, służąca do podciągania dolnej krawędzi zwijanego żagla rejowego. gording.

Lina stalowa zwykle składa się z żył skręconych śrubowo wokół rdzenia. Rdzenie wykonane są z włókien roślinnych, tworzyw sztucznych lub ze splotki stalowej. W linach dwuskrętnych każda żyła skręcona jest z pewnej ilości drutów (np. 19 lub 37).

Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 6 długie litery i zaczyna się od litery S Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę pieśń żeglarska, , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.

Lina o splocie 1x19 tzw. struna idealna na wanty, sztagi, achtersztagi oraz liny o splocie 7x19 tzw. miękkie liny stalowe idealne na relingi, achtersztagi i fały. Poza olinowaniem miękkim i stałym dostępne są różnego rodzaju kausze i końcówki do lin wykonane ze stali nierdzewnej, oczkowe, widełkowe oraz końcówki ściągaczy do ...

Perta - lina pod reją, na której marynarze opierają nogi podczas pracy. Pięta - koniec drzewca, którym jest ono umocowane do innego drzewca kadłuba lub części szkieletu statku. Pik - górny, najwyższy róg żagla gaflowego przymocowany do noku gafla. Pikfał - lina służąca do podnoszenia pikowego rogu gafla.

Lina żeglarska na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Liny żeglarskie. Praktycznie na każdej jednostce pływającej spotykamy liny żeglarskie. Na jachtach żaglowych służą do pracy z takielunkiem na łodziach motorowych lub łódkach wędkarskich to liny głównie cumownicze, kotwiczne i asekuracyjne. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki ich wybór o różnym grubościach i przeznaczeniu.

Liny żeglarskie szot, fał, z kulkami długie, kotwiczne, do holowania, cumownicze, sandow. Dostępne w wielu rozmiarach do wyboru. Sprawdź ofertę i zamów online!

Typowe zastosowanie to połączenia końca liny z uchem, np. wiązanie szota lub kontraszota do rogu szotowego żagla. Węzeł ten jest łatwy w wiązaniu i rozwiązywaniu. Nie należy stosować przy linach mocno obciążonych, narażonych na częste szarpanie oraz o gładkich, śliskich powierzchniach.

Słowa i wyrażenia podobne do słowa lina. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa lina: lina do cumowania, lina holownicza, lina słomiana. Słownik synonimów do słowa lina. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa lina znajduje się łącznie 27 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.

Cuma do jachtu, Lina pływająca, Lina cumownicza, Lina do kotwicy , Cumowanie Jachtu, Lał do masztu kevlar, Lina na szoty , Lina na kontrafał, Liny żeglarskie miękkie , brasy, lina na fał foka, lina na fał grota,topenanta, Lina do lazy jack, Lint techniczne, Lina żeglarska kewlar , Lina Holownicza, Lina poliestrowa, Polietylenowe, Dynema, Kevlarowe, vektoranowe, pseudokwadratowe ...

Lina z rdzeniem plecionym używana do przyciągania, podnoszenia i opuszczania żagli (liny szotowe i fałowe). Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i knagach. Grubość - 8mm Zrywalność - 1476kg Materiał - Pes-Stapel (Elana) Kolor - granatowy ze zdjęcia Lina z rdzeniem plecionym używana do przyciągania, podnoszenia i opuszczania żagli...

Informacje ofragmentach zodpowiedzią24 lip 2016 19 cze 2018 15 mar 2019

About zeglarska lina krzyżówka

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly