defraudacja krzyżówka


Hasło „defraudacja" posiada 79 definicji do krzyżówki w słowniku. Opisy do hasła: afera; bałamuctwo; blaga; ciemne interesy; ciemny interes; cygaństwo;

defraudacja. nadużycie. defraudacja , przywłaszczenie. sprzeniewierzenie. nadużycie, defraudacja. przywłaszczenie. defraudacja, sprzeniewierzenie, malwersacja. hochsztaplerstwo. defraudacja, szalbierstwo, kanciarstwo.

Krzyżówki z wyszukanym określeniem: Panorama dnia 2011-08-25. Panorama dnia 2011-08-23

Wszystkie rozwiązania dla Defraudacja Krzyżówka - Hasło do krzyżówki . Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę defraudacja, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.

defraudacja, sprzeniewierzenie, malwersacja - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!

Lista rozwiązań dla określenia np. defraudacja z krzyżówki

sprzeniewierzenie, oszustwo finansowe, defraudacja Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą

człowiek, który coś zdefraudował, złodziej powierzonych mu dóbr (pieniędzy publicznych, majątku) defraudant. człowiek, który dopuścił się defraudacji. defraudant. doliniarz. defraudant. dopuścił się defraudacji. defraudant. fałszywiec.

Hasło krzyżówkowe „sprzeniewierzenie" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „sprzeniewierzenie" znajduje się 108 definicji do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „sprzeniewierzenie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Defraudacja. Defraudacja, malwersacja, sprzeniewierzenie - przestępstwo polegające na przywłaszczeniu powierzonych pieniędzy lub innych składników majątku . Sprzeniewierzenie jest kwalifikowaną formą przywłaszczenia, która występuje w wielu ustawodawstawach. Jest często podstawową jego formą.

Hasło do krzyżówki „malwersacja" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „malwersacja" znajduje się 5 odpowiedzi do krzyżówek. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „malwersacja" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.

Hasło krzyżówkowe „nieczysty interes" w słowniku krzyżówkowym. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „nieczysty interes" znajduje się 114 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „nieczysty interes" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Defraudacja to przestępstwo, które dotyczy zarówno przeciętnych konsumentów, jak i pracowników wielu instytucji oraz międzynarodowych firm.. Co to jest defraudacja? Defraudacja to przestępstwo, które polega w głównej mierze na przywłaszczeniu mienia powierzonego.W zależności od regulacji prawnych, istnieje wiele definicji defraudacji, jednak w Polsce pojęcie to traktowane jest ...

Poniżej zostały umieszczone linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono materiały związane ze słowem defraudacja: » Szukaj hasła defraudacja w Google. » Definicja wyrazu defraudacja. » Odmiana rzeczownika defraudacja przez przypadki. » Rozwiązania do krzyżówki hasła defraudacja.

Słowo: defraudacja. Tłumaczenia, synonimy, krzyżówka, znaczenie, statystyki, gramatyka - dictionaries24.com

Lista rozwiązań dla określenia przestępstwo finansowe z krzyżówki

Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 4 długie litery i zaczyna się od litery K Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę defraudacja, szwindel, przekręt, trik, podstęp , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.

Lista rozwiązań dla określenia malwersacja z krzyżówki. Podaj określenie z krzyżówki i wciśnij przycisk "SZUKAJ"

Defraudacja nie zawsze jest karalna, natomiast kradzież zawsze. mirnal # 2020-12-10. Dzisiaj usłyszałem to słowo od naszego sympatycznego polityka zaangażowanego w polsko-węgierską walkę z zacofaną brukselską większością. = defraudacja - podoba mi się. mirnal # 2020-12-11.

kradzież lub oszustwo - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "kradzież lub oszustwo": PLAGIAT AFERA SZWINDEL PRZEKRĘT GRANDA GRZECH MALWERSACJA ROZBÓJ DEFRAUDACJA WYSTĘPEK NADUŻYCIE WYKROCZENIE OSZUKIWANIE NACIĄGANIE SZABER KANT KLEPTOMANIA ZŁODZIEJ RABUNEK PASER

Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.

Słowa i wyrażenia podobne do słowa kradzież. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa kradzież: kradzież literacka. Słownik synonimów do słowa kradzież. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa kradzież znajdują się łącznie 123 synonimy.Synonimy te zostały podzielone na 17 różnych grup znaczeniowych.

Defraudacja w działach sprzedaży. Zasoby podlegające defraudacji przez menedżerów sprzedaży oraz sprzedawców to: . zasoby finansowe, majątek rzeczowy powierzony sprzedawcom,; zdobyte informacje rynkowe,; dane wewnętrzne firmy, w tym strategia i plan sprzedaży czy systemy motywacyjne,; personel pozyskiwany przez inne firmy, wizerunek marki i opinia o niej, ...

Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.

Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. defraudacja (język polski) []wymowa: IPA: [ˌdɛfrawˈdaʦ̑ʲja], AS: [defrau̯dacʹi ̯a], zjawiska fonetyczne: zmięk. • u → ł • akc. pob. ?/ i znaczenia: rzeczownik, rodzaj żeński

Słowa i wyrażenia podobne do słowa plagiat. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa plagiat: plagiator, plagiatorka, plagiatorski, plagiatorstwo, plagiatować, plagiatowanie, plagiatowany. Słownik synonimów do słowa plagiat. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa plagiat znajduje się łącznie 26 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 5 różnych grup ...

Defraudacja jest bardzo złożonym pojęciem, zawiera w sobie cały zbiór czynności takich jak: kradzież, korupcja, konspiracja, malwersacja, pranie brudnych pieniędzy czy wymuszenie.

Rozwiązaniem tej krzyżówki jest Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę chytry podstęp , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.

Poznaj definicję 'defraudacja', wymowę, synonimy i gramatykę. Przeglądaj przykłady użycia 'defraudacja' w wielkim korpusie języka: polski.

Informacje ofragmentach zodpowiedzią24 sie 2020 30 paź 2020 5 wrz 2018 6 sie 2020

About defraudacja krzyżówka

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly