Zjedzą wycieczkę kempingową której nigdy nie zapomnisz

Zjedzą Wycieczkę Kempingową, Której Nigdy Nie Zapomnisz

Nie ma wątpliwości, radość i sama zabawa wycieczka kempingowa może zapewnić osobom w każdym wieku. Najprostszym sposobem, aby upewnić się, że masz świetną podróż jest zapoznanie się z najlepszymi wskazówkami i sztuczkami, których doświadczeni kempingowicze używają, gdy idą. Skorzystaj z tych pomysłów, aby przygotować się do przygody na świeżym powietrzu.

Chociaż nie jest to istotna część twojego sprzętu kempingowego, maczeta jest czymś, co możesz rozważyć pakowanie w zależności od tego, dokąd zmierzasz. Jest to bardzo wszechstronne narzędzie na pustyni. Możesz wyciąć szlak, włamać bambusa i winorośli do schronienia, wyciąć kokosy do wody, posiekać drewno opałowe, a nawet używać go jako ochrony przed dzikimi zwierzętami.

Aby zwiększyć swoje wrażenia ze snu podczas biwakowania, przynieś ze sobą podkładkę, którą możesz umieścić pod śpiworem. Ta podkładka działa jako bariera między tobą a twardym podłożem, gdzie gałązki i węzły drzew mogą powodować dziwne warunki snu. Jeśli podkładka nie jest pod ręką, przynieś kilka dodatkowych koców, które możesz złożyć na siebie, aby stworzyć poduszkę.

Nie zostawiaj śladu swojej wycieczki na swoim kempingu, ze względów środowiskowych i jako uprzejmość dla Park urzędników, którzy sprzątają i następny Camping Crew. Upewnij się, że wszystkie śmieci jest podniósł, można uzupełnić otwory może wykopali i oczywiście, że ognisko jest całkowicie na zewnątrz!

Camping to zdecydowanie czas zabawy, ale nie może być również nieproszonych gości na kempingu. Kim są ci goście? Błędów! To jest ich środowisko i oni też lubią kemping. Upewnij się, że masz bugged repelent z tobą, aby powiedzieć im, aby zatrzymać się na własnym kempingu lub odwiedzić innych kempingowiczów, którzy nie byli tak przygotowani, jak byłeś.

Uwzględnij rodzinę w wyborze kempingu. Rozmawiaj o tym, gdzie chcesz się udać. Istnieje wiele wyborów w USA; trudno jest wybrać tylko jeden. Spróbuj wybrać krótką listę, a następnie umieścić ją w głosowaniu rodzinnym.

Podczas gdy ognisko daje wystarczająco dużo światła w ogólnym obszarze wokół niego, chcesz mieć pewność, że zabierzesz ze sobą latarkę na kemping, jeśli planujesz wyjść poza blask ogniska. Jest to określony środek ostrożności, którego nie chcesz ignorować. W nocy może być dość ciemno w lesie.

Upewnij się, że uniknąć wszelkich jadowit roślin. Dobrym sposobem na to jest zatrzymanie się na stacji Ranger i zapytać, jakie rodzaje trujące rośliny są w okolicy, dzięki czemu można je zidentyfikować, jeśli zetkną się z nimi na szlaku. Nigdy nie jeść niczego podczas wędrówki na szlaku, jeśli nie wiesz, że jest jadalne.

Pomarańcze świetnie smakują, ale mogą również pomóc utrzymać komary z dala od Ciebie. Zapisz skórki, gdy skończysz jeść i delikatnie pocierać je na twarzy, ramionach, nogach lub innych odsłoniętych obszarach, i zachować brzydkie błędy z dala bez ostrych chemikaliów i za wielką cenę!

Po dotarciu do kempingu, pierwszą rzeczą, należy zrobić, to zacząć zbierać drewno do ognia. Nie poczujesz się jak później, a jeśli poczekać do ciemności będziesz miał trudniej znaleźć Rodzaj drewna trzeba utrzymać ogień będzie. Zrób to od razu.

Ustaw swój kemping, namiot i śpiwory, zanim stanie się ciemno. Poszukaj bezpiecznego miejsca parkingowego, jeśli biwakujesz w RV. Znajdź płaską powierzchnię suchego gruntu, jeśli planujesz rozbić namiot. O wiele łatwiej jest robić te rzeczy w ciągu dnia, a możesz zapoznać się z obszarem. Pozwoli to również uniknąć frustracji robi to, gdy nie jest łatwo zobaczyć, co robisz.

Przygotuj się na chłodniejsze warunki pogodowe, niż oczekiwano, wybierając śpiwór, aby zabrać się na wycieczkę kempingową. Zawsze wybrać śpiwór oceniane dla zakresu temperatur tuż poniżej tego, co spodziewasz, nawet w okresie letnim. Również, śpiwory wykonane z włókien syntetycznych wyschnie szybciej, jeśli pada deszcz niespodziewanie, ale naturalne włókna śpiworki będą lżejsze do przenoszenia.

Robaki i komary są częstym kłopotem kempingowy. Można kupić komercyjny środek odstraszający z chemikaliami, ale dobry naturalny sposób, aby utrzymać błędy z dala od ciała jest za pomocą skórki pomarańczowej. RUB wnętrze skórki na ramionach i nogach. Jest to niedrogi, odpowiedzialny sposób odpychają irytujące szkodniki.

Camping to ciężka praca, ale także świetna zabawa. Gdy dowiesz się, co robisz, nagrody są liczne. Można dostać się do doświadczenia natury i na świeżym powietrzu; pikniki są zawsze zabawne, a masz szansę spać pod gwiazdami. Nic nie przebije niektórych doświadczeń, które możesz mieć na kempingu.

Upewnij się, że śpiwór jest odpowiedni do tego, gdzie i kiedy jesteś Camping. Lżejsze torby mogą być dobrymi pomysłami na cieplejsze klimaty i pory roku, aby uniknąć niepotrzebnego ciężaru i wykorzystania przestrzeni, ale upewnij się, że masz wystarczająco ciężki worek, aby pozostać ciepły w niskich temperaturach. Zimno i zima Camping oznacza, że trzeba śpiwór, który konturów ciała tak, że można zachować ciepło ciała podczas snu.

Kiedy Camping, wiele osób obudzić się rano, tylko dowiedzieć się, że oni opuścili przedmioty, które są teraz mokre. Wynika to z porannej rosy, której trudno uniknąć. Jeśli warunki pogodowe są właściwe, Rosa jest nieunikniona, więc upewnij się, że można umieścić rzeczy z dala.

Starannie zaplanować, jakie rodzaje odzieży będziesz nosić podczas podróży kempingowej. Upewnij się, że masz mnóstwo czystych ubrań na czas podróży. Zapakuj ubrania, które pozwolą Ci ubierać się prawidłowo na każdą pogodę w okolicy, w której będziesz biwakować. Nie zapomnij spakować trwałe, wygodne buty do chodzenia.

Camping jest działalnością, z pomocą ludzi ze wszystkich środowisk od ponad wieku. To dobry pomysł, aby dowiedzieć się jak najwięcej przed udaniem się na następną podróż. Mam nadzieję, że te informacje dały Ci informacje, które musisz wiedzieć.

About Zjedzą wycieczkę kempingową której nigdy nie zapomnisz

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly