Wiedząc na co zwrócić uwagę przy zakupie gier wideo

Wiedząc, Na Co Zwrócić Uwagę Przy Zakupie Gier Wideo

Istnieje mnóstwo różnych rodzajów gier do gry. Każda gra jest ogólnie dostępna w wielu formatach do grania na wielu konsolach i komputerach. Często można znaleźć te same tytuły biorące udział w smartfonach i tabletach, jak również. Istnieje kilka miejsc, aby dowiedzieć się wszystkiego o grach.

Jeśli jesteś rodzicem, upewnij się, aby sprawdzić oceny ESRB w grze wideo przed dokonaniem zakupu dla swojego młodego. Wiele gier wideo to niektóre bardzo krwawe chwile i/lub faul języka i seksualne insynuacje. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko doświadcza tych rzeczy, Naucz się systemu ocen i kupuj odpowiednio.

Kluczem jest komfort. Nic nie przeszkadza w maratonie grania szybciej niż Ciasna ręka. Kilka dodatkowych dolarów kupić wygodną mysz (lub kontroler, jeśli gra na konsoli) są warte inwestycji. Wiele sklepów ma jednostki demonstracyjne, które można spróbować, więc skorzystać z szansy, aby znaleźć mysz lub kontroler, że formy do dłoni doskonale.

Przedsprzedaży gry, jeśli oferują zniżki na zakup. Możesz mieć najnowszą grę, gdy wychodzi i zaoszczędzić pieniądze na cenę lub uzyskać inne specjalne profity podczas preorder go. Sprawdź lokalne sklepy z grami lub sprzedawców online, aby uzyskać najlepszą ofertę w preordered gier wideo.

Moderacja jest ważna we wszystkich rzeczach, a granie w gry wideo nie różni się. Granie godzinami na koniec nie jest dobre dla Ciebie, fizycznie lub psychicznie. Istnieje kilka gier, które obecnie nie wiedzą o tym i obejmują środki, aby przypomnieć Ci wziąć przerwy. PodJęcie inicjatywy siebie, choć! Ustaw alarm tak, aby nie grać dłużej niż godzinę prosto.

Gdy dziecko wejdzie do szkoły średniej, może dać im trochę więcej swobody, jeśli chodzi o gry wideo. Jednak ważne jest, aby nadal być świadomi, zwłaszcza, jeśli chodzi o gry multiplayer. Słuchaj, aby upewnić się, że język jest odpowiedni. Jeśli nie, zdjąć opcję gry online.

Gdy twoje dziecko wejdzie do szkoły średniej, możesz być kuszony, aby pozwolić im grać bez większego nadzoru, ponieważ są starsze. Ważne jest jednak, aby nadal ograniczać czas gry, ponieważ niektóre gry mogą naprawdę przyciągnąć dzieci i utrzymać je w grze godzinami. To nie jest zdrowe i musisz wymusić grę z umiarem.

Zwróć uwagę na to, ile pieniędzy twój nastolatek spędza na grach wideo. Produkty te nie są tanie i często istnieje możliwość kupowania więcej dodatków w samej grze. Ustaw miesięczne i roczne limity ilości pieniędzy, które można wydać na gry wideo. Również, rozmowy z dziećmi o budżetowania.

Zorganizuj imprezę z grami wideo. Wiele dzieci lubi grać w gry wideo i będzie dokładnie cieszyć się imprezę z motywem gry wideo. Wybierz ulubiony system gier twojego dziecka i złóż tort, aby to pokazać. Następnie skonfiguruj system gier, aby Twoje dziecko i jego przyjaciele mogli grać razem.

Postaraj się znaleźć bogate, zabawne gry, które mają pewną wartość edukacyjną dla swoich dzieci. Te gry nie tylko zapewnić zabawę dla Twojego dziecka, ale może również uczyć ich coś, jak również. Przyczyni się to do poszerzania horyzontów waszych dzieci i zdecydowanego fundamentu dla ich moralności, ponieważ będą one coraz coś z niego.

Spójrz na oceny gier wideo. Jak klasyfikacje filmowe, gry wideo są oceniane w zależności od ich zawartości. ESRB zawiera kilka ocen tytułów gier wideo. Klasyfikacje te są we, E, E10 +, teen, starsze, AO i RP. "We" lub Early Childhood jest dla graczy 3 i starszych, "E" jest dla każdego jest dla graczy 6 i starszych, "E10 +" jest dla wszystkich 10 i starszych, "Teen" jest dla graczy 13 i starszych, "Starsza" jest dla graczy 18 i starszych, "AO" jest tylko dla dorosłych graczy 18 i starszych , a "RP" oznacza Ocena oczekująca.

Jeśli Twoje dzieci znudzi gier szybko, wynająć je zamiast kupować je. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy w ten sposób. Oprócz lokalnych opcji wynajmu można również uzyskać subskrypcję usługi online, która umożliwia uzyskanie gry lub dwóch naraz, w zależności od typu subskrypcji, którą kupujesz. Następnie, Twoje dzieci mogą po prostu zamieniać tytuły, gdy znudzi jeden.

Nawet jeśli ufasz dziecku, aby wykonać odpowiednie ruchy, jeśli chodzi o gry wideo online, nie ufaj wszystkim witrynom. Sprawdź każdy z nich dokładnie dla różnych elementów, które mogą zaatakować komputer lub zaskoczyć dziecko z więcej niż tylko ciekawą grę. Zawsze miej się na baczności w grach online.

Zawsze czytaj online opinie przed zakupem gry wideo. Gry wideo są teraz absurdalnie drogie, więc nie chcesz ryzykować wydatków dużej ilości pieniędzy w grze, która nie jest bardzo dobra. Online Recenzje gier wideo powie, czy gra jest warta zakupu.

Jeśli jesteś zapalonym graczem, zawsze masz kilka kontrolerów kopii zapasowych na rękę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli zawsze grasz z grupą przyjaciół, ponieważ kontrolery mogą złamać lub ulec uszkodzeniu. Pomoże to zmaksymalizować grę i daje ubezpieczenie w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które gra w gry wideo, musisz je monitorować. Spójrz na takie rzeczy, jak długo grają i jakiego rodzaju gry grają. Musisz wiedzieć dokładnie, co robią, gdy włączają tę konsolę lub komputer.

Jeśli istnieje wiele gier, które chcesz wypróbować, ale nie chcą zobowiązać się do ich zakupu, wypożyczyć je! Wypożyczalnie gier wideo są dostępne w lokalnych sklepach lub za pośrednictwem usługi wysyłkowej. Można wyświetlić dowolną liczbę tytułów, które są interesujące i sprawdzić jeden lub dwa naraz. Niektóre usługi wynajmu mają nawet treści cyfrowe, które można pobrać natychmiast.

Bez względu na to, kiedy i z kim grasz, szanse są takie, że chcesz zrobić lepiej niż oni. Wskazówki dostarczone tutaj powinny zapewnić, że masz podstawowe umiejętności, aby zbudować przewagę konkurencyjną w grach.

About Wiedząc na co zwrócić uwagę przy zakupie gier wideo

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly