Proste wskazówki wędkarskie aby złapać limit

Proste Wskazówki Wędkarskie, Aby Złapać Limit

Czy uważasz się za dobrego rybaka i myślisz, że znasz najlepsze techniki połowowe? Jeśli ledwo wiesz, jak wygląda wędkarstwo, możesz pomyśleć, że wędkarstwo jest czymś, o czym nie wiesz absolutnie nic. Zarówno początkujący, jak i profesjonaliści zawsze mogą nauczyć się nowych technik wędkarskich, a ten artykuł zawiera wskazówki dla Ciebie.

Podczas połowów z Shad, kawałek ogon z przynęty przed ustawieniem go na haku. To utrzymuje przynętą ryby z przędzenia i nawijania wokół linii rybackich, jak zlewy na dno, pomagając zapobiec splątane linii. Oprócz tego, ryba będzie również przyciągać przynęty ze względu na zapach emituje od jego ogon cięcia.

Wędkarstwo powinno być zawsze prowadzone z grupą ludzi, którzy rozumieją znaczenie ciszy. W przeciwieństwie do wielu innych sportów, wędkarstwo wymaga długich okresów czasu bez dźwięku i bardzo mało ruchu. Pomaga to zwabić ryby bliżej miejsca bez straszenia ich.

Początkujących i dzieci powinny zaczynać spin odlewania kołowrotka. Jest to prosta konstrukcja, która jest łatwa w konfiguracji i łatwa w użyciu. Zwolnienie linii jest kwestią naciśnięcia przycisku, a rysowanie go z powrotem jest tak samo proste. Zbyt skomplikowany bieg będzie po prostu frustrować początkującego.

Jeśli patrzysz na podjęcie połowów jako nowe hobby, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainwestować w wysokiej jakości pręt i połączenie kołowrotka. Zakup złej jakości sprzętu będzie zniechęcać tylko proces połowów, jeśli łamie; Jednak, nie jest ważne, aby kupić przystanek linii na początek albo.

Miej oko na ptaki podczas połowów. Jeśli ptaki nurkują w określonym miejscu, istnieje duża szansa, że znajdują się tam ryby. Ptaki nie tylko jedzą owady ze szczytu wody, ale także jedzą małe ryby z wody. Miej oko na zewnątrz i po prostu może zyskać z niego w wysiłkach połowowych.

Jeśli obawiasz się o ochronę ryb, zawsze możesz je złapać i uwolnić z powrotem do wody. Wiele osób stosuje tę metodę połowu, ponieważ ratuje życie ryb, a to zwiększa szanse, że zawsze będzie dużo ryb do połowu.

Przed łowieniem należy zapoznać się z kilkoma podstawowymi procedurami. Zapoznaj się z niektórymi zadaniami, w tym dodaniem przynęty wędkarskie na hakach, rzucając linię i wiązanie węzłów. Nauka tych podstawowych procedur jest niezbędna, jeśli chcesz nauczyć się łowić w najbardziej efektywny sposób, aby można było odnieść sukces.

Konieczne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt, gdy ryba. Możesz być w powietrzu o tym, czy wziąć fałszywe przynęty lub żywą przynętą. Powinieneś mieć czas, aby dowiedzieć się, jakie kombinacje będą działać najlepiej dla danej sytuacji.

Kiedy używasz larwy i używasz ciężkiej linii do połowu, upewnij się, że Gruba ma ostry i silny hak. Z dala od haków wykonanych z cienkiej drutu, ponieważ bas może łatwo wyprostować te haki. Możesz użyć cienkiego drutu haczyków podczas połowów z linią światła, ponieważ są one lepiej przystosowane do miękkich zestawów hakowych.

Ważne jest, aby przynieść mnóstwo jedzenia i wody na wyprawy wędkarskie, zwłaszcza w upalne dni. Pobyt pod gorącym słońcem przez cały dzień będzie SAP energii, a dodatkowe jedzenie i woda pomoże zatankować i pobyt w najwyższym stanie przez cały dzień. Przekąski lub łatwe do naprawienia posiłki są doskonałym wyborem, jeśli planują Państwo w długim dniu połowu.

Chyba, że jesteś małym dzieckiem, nie ma usprawiedliwienia, by nie przynęć własnego haka. Każdy rybacy musi zrozumieć tę część połowów, ponieważ nie ma nic bardziej irytujące niż proszony ciągle przynęty cudzego haka. Jeśli okaże się to nieludzkie, aby podłączyć żywych robaków, prosząc kogoś innego, aby zrobić brudną pracę nie jest sprawiedliwe.

Gdy wyciągasz razem cały sprzęt do następnej wyprawy wędkarskie, upewnij się, aby zabrać ze sobą aparat! Jeśli zrobisz szczególnie imponujące połowu, na pewno chcesz go udokumentować. Nawet jeśli nie wylądować Whopper, może chcesz zrobić zapis zabawy podróż z przyjaciółmi.

Wielką końcówką wędkarski, że nowicjusze i profesjonalistów, zarówno mogą korzystać jest zawsze "czuć" linii. Ukąszenia ryb często mogą być miękkie małe kleszcze w linii i łatwo można go niewykryte po prostu patrząc na końcówki pręta. Trzymając palec na linii pozwoli Ci lepiej poczuć to, co dzieje się pod wodą.

Po podhaczaniu ryby i zaczyna zbliżać się do łodzi, upuść pręt i kołowrotek. Powinno być na poziomie talii. W przypadku, gdy ryba płodzi pod łodzią, Umieść końcówkę wędki w wodzie i podążaj za rybami. Uważaj na ryby, jeśli można i poczekać, aż się zmęczy. Gdy jest zmęczony, będzie toczyć się na bok.

Jednym z najlepszych sposobów rybak może otrzymać dobre wskazówki połowowe jest zapytać lokalnych rybaków w sklepie przynęty lub rampy łodzi, jaki rodzaj ryb gryzie i jaki rodzaj przynęty używają. Radość z połowów polega na dzieleniu się informacjami z innymi rybakami, takimi jak to, jaka przynęta jest popularna lub gdzie ryby gryzą, ponieważ techniki połowowe zmieniają się przez cały sezon.

Błędy są jednym z najczęstszych podrażnień można uruchomić na wycieczkę połowową, więc pamiętaj, aby opakowanie odstraszający owady! Różne repelenty mogą być bardziej lub mniej skuteczne w zależności od miejscowej populacji owadów. Jeśli odwiedzasz nowe miejsce po raz pierwszy, postaraj się zabrać ze sobą kilka rodzajów odstraszającego. Zwróć uwagę, które z nich są najbardziej skuteczne, tak, że można być przygotowanym następnym razem!

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, nie ma znaczenia. Wędkarstwo to świetny sport na każdym poziomie. Pamiętaj, że każdy może poprawić swoje umiejętności połowowe. Po prostu zaakuj się nauką i skup się na swoich celach.

About Proste wskazówki wędkarskie aby złapać limit

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly