Porady kempingowe dla początkujących i doświadczonych kempingowiczów

Porady Kempingowe Dla Początkujących I Doświadczonych Kempingowiczów

Jeśli jesteś fanem kempingu nie jesteś sam. Mając to na myśli, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby odpowiednio się przygotować, aby mieć najlepsze możliwe doświadczenie. Następnym razem, gdy pójdziesz na kemping, upewnij się, że wykorzystasz wszystkie te wskazówki na swoją korzyść.

Aby zwiększyć swoje wrażenia ze snu podczas biwakowania, przynieś ze sobą podkładkę, którą możesz umieścić pod śpiworem. Ta podkładka działa jako bariera między tobą a twardym podłożem, gdzie gałązki i węzły drzew mogą powodować dziwne warunki snu. Jeśli podkładka nie jest pod ręką, przynieś kilka dodatkowych koców, które możesz złożyć na siebie, aby stworzyć poduszkę.

Zapakuj kilka łopat, jeśli są dzieci z tobą w podróży. Dzieci nie kochają nic lepszego niż kopanie w błocie, a posiadanie odpowiednich akcesoriów ma kluczowe znaczenie. Jeśli masz miejsce, przynieś też wiadro. Dzieci będą szczęśliwie bawić się w błocie podczas rozpakowania, założyć obóz i zrobić wszystko, co musisz zrobić.

Kiedy spakować swoją stronę obozu, aby wrócić do domu, zostawić kilka dzienników, a niektóre Kindling dla następnej grupy Camping, który przychodzi razem. Jeśli kiedykolwiek przybył do witryny po zmroku, wiesz, jak trudne może być znalezienie drewna opałowego! To bardzo ładne Pay-to-Forward gest, który będzie prawdopodobnie pomóc więcej niż można sobie wyobrazić.

Wielkim problemem z wielu ludzi, którzy chodzą Camping to błędy. Nie utknąć w środku nigdzie bez konieczności pewnego rodzaju odstraszacz błędów. Sprawdź otoczenie przed utworzeniem obozu dla wszelkich gniazd osy lub mrówka, które mogą powodować problemy. Nosić długie spodnie i długi rękaw, gdy to możliwe i sprawdzić się na kleszcze sporadycznie.

Upewnij się, że zaplanujesz trasę przed podróżą. Sprawdź, czy są jakieś specjalne miejsca, które można zatrzymać na po drodze. To sprawi, że napęd o wiele bardziej przyjemne i może masz dużo zabawy w procesie. Przyznane, może trzeba dostać się do miejsca docelowego szybko, ale jeśli masz czas, biorąc malownicze trasy warto.

Zabierz telefon komórkowy z Tobą, gdy idziesz na kempingu. Nawet jeśli poważnie myślisz o zgrubnym, telefony komórkowe są nadal bardzo przydatne w nagłych wypadkach i nie powinny być pozostawione w domu. Telefon komórkowy nie jest już hobby, a kiedy go Camping może pomóc dotrzeć do policji i personelu ratowniczych-przynieść.

Podczas podróży do kempingu, plan na zatrzymanie i posiłek, gdy jesteś w pobliżu campingu, ale zanim rzeczywiście przyjechać. Będąc dobrze karmione przed przyjazdem ułatwi frustracje, jeśli campingu jest pełna, lub jeśli trwa dłużej, aby uzyskać swój bieg skonfigurować. Użyj tej przerwy, aby omówić swoje plany i przypomnieć wszystkim, jak pozostać bezpiecznym!

Camping w samej pustyni jest jednym z najbardziej niebezpiecznych rzeczy, które można zrobić. Ważne jest, aby zawsze przynieść co najmniej jeden przyjaciel z Tobą, chyba że jesteś bardzo wiedzą o pustyni. Ponadto, przynosząc kilka znajomych z wielu namiotów jest idealna sytuacja, ale to nie zawsze jest możliwe.

Unikaj trudnych warunków pogodowych podczas przechodzenia na kemping i zwróć uwagę na prognozy. To straszne próbuje Pitch namiot w deszczu, a nie dużo zabawy siedzi w namiocie podczas burzy. Jest równie niepokojące zbliża się błotnistym kempingu i próbuje zrobić weekend z niego.

Robaki i komary są częstym kłopotem kempingowy. Można kupić komercyjny środek odstraszający z chemikaliami, ale dobry naturalny sposób, aby utrzymać błędy z dala od ciała jest za pomocą skórki pomarańczowej. RUB wnętrze skórki na ramionach i nogach. Jest to niedrogi, odpowiedzialny sposób odpychają irytujące szkodniki.

Patrząc na kempingu, zapytaj o różne opłaty, które mogą pobierać. Może się okazać, że są pobierane za wodę, elektryczne, drewno opałowe i dodatkowe obozowicze. Nauka opłat z wyprzedzeniem pozwoli Ci odpowiednio budżet na wycieczkę kempingową. To pomoże Ci uniknąć stresu u bram i rujnuje podróż.

Należy pamiętać o środowisku, gdy idziesz na kempingu. Cokolwiek nosisz na kempingu, upewnij się, że usuniesz go po opuszczeniu. Wyeliminuje to ściółkę i ochroni środowisko naturalne. Przed wyjazdem, obszar masz zamieszkane powinny być tak czyste, jak chcesz go, jeśli po prostu przybywających do obozu tam tego dnia.

Niektóre z najlepszych opcji żywności, aby przynieść camping z tobą są rzeczy, które przychodzą w puszkach. Chociaż nie może to być najsmaczniejsze, to jest wielki z dwóch powodów. Jest to bardzo wygodne i łatwe w przygotowaniu, ale co ważniejsze; dzika przyroda nie będzie w stanie wyczuć pożywienia wewnątrz puszek.

Jeśli masz problemy z utrzymaniem ciepła w nocy, noś kapelusz. Może się zmarznąć w przyrodzie. Tak zimno, jak to robi, jednak, może to być dość duszny, aby utrzymać głowę schowany wewnątrz śpiwora przez cały czas. Zapakuj ciepły wełniany kapelusz do noszenia podczas snu.

Upewnij się, że zawsze wiesz, gdzie są Twoje dzieci. Samochody i kempingowiczów będzie ciągnąc i obecnie, i nie zawsze jest możliwość małych szybko się zgubić w nieznanym lesie. Rzeczy zdarzają się bardzo szybko i dzieci powinny być nadzorowane.

Kiedy kupujesz swoje materiały kempingowe, wydać trochę więcej na lepsze materiały. Jeśli kupisz produkty lepszej jakości, będziesz musiał tylko kupić te rzeczy raz. Po ich zakupie, kemping może być bardzo przystępny sposób, aby uciec z domu na weekend.

Zwłaszcza jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie, musisz upewnić się, że wiesz, jak uzyskać lód. Lód topi się dość szybko, a będziesz potrzebował więcej. Czasami można kupić lód na kempingu, a czasem w sklepie, ale są chwile, kiedy lód nie jest tak blisko miejsca, w którym biwakujesz.

Jeśli wiesz, co robisz, możesz mieć dużo zabawy camping. Camping, jednak, ma sporo planowania i wiedzy, aby upewnić się, że dobrze się bawisz. Utrzymuj tę radę w pobliżu, a wkrótce będziesz gotowy do podróży!

About Porady kempingowe dla początkujących i doświadczonych kempingowiczów

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly