Nie padaj ofiarą uzależnienia od gier wideo sprawdź te pomocne sugestie

Nie Padaj Ofiarą Uzależnienia Od Gier Wideo, Sprawdź Te Pomocne Sugestie

Gry wideo są przyjemnym sposobem na upływ czasu. Przeczytaj tutaj o pomysłach i sugestiach, które zapewnią ci radość i bezpieczeństwo gry.

Czy jesteś havin kłopotów ze słyszeniem dialogu na wszystkich, że strzały i muzyka w tle? Wiele gier ma menu do dostosowania ustawień audio. Możesz zwykle znaleźć swoje napisy na tym ekranie, jeśli chcesz.

Nie jeść fast foodów podczas gry wideo czas odtwarzania. To jest straszny zwyczaj, aby dostać się do. Gra wideo gry jest niczym jak ćwiczenia, i wszystko, że Junk Food będzie tylko tłumaczyć na tłuszcz. Jeśli musisz przekąsić, wybierz coś zdrowego w czasie gry. Twoje ciało będzie dziękuję za to.

Zapisz grę tak samo, jak możesz. Podczas automatycznego zapisywania jest wspaniałą cechą, nie polegać na nim. Szczególnie, gdy po raz pierwszy zaczynasz grać w grę, może nie masz pojęcia, kiedy gra zapisuje, co może prowadzić do utraty ważnych danych później. Dopóki nie zrozumiesz gry lepiej, zawsze uratować siebie.

Jeśli nie możesz ominąć określonego poziomu, wyłącz cały hałas, niezależnie od tego, czy są to dźwięki w grze, czy muzyka, którą założyłeś. To pomoże Ci naprawdę skupić się na tym, co dzieje się przed tobą i możesz mieć większe szanse na postęp w grze.

Znajdź najlepszą ofertę dla gier wideo przez wyszukiwanie online. Wiele razy, jest to najlepsze miejsce, aby uzyskać gry wideo bez zerwania banku. Możesz dostać grę, która jest tak jak nowa, bez nowego znacznika ceny. Gry mogą być kosztowne, a to jest najlepszym sposobem, aby zaoszczędzić na nich pieniądze.

Dla rodziców, gry wideo mogą stanowić prawdziwą zagadkę. Twoje dzieci z pewnością chcą grać w najnowsze i najlepsze gry, o których mówią ich przyjaciele, ale chcesz mieć pewną kontrolę nad tym, czego doświadczają. Rozwiązanie jest proste: Zrób trochę gier dla wielu graczy ze swoimi dziećmi! Graj razem z nimi, aby wiedzieć, co widzą i robią.

Zwróć uwagę na to, ile pieniędzy twój nastolatek spędza na grach wideo. Produkty te nie są tanie i często istnieje możliwość kupowania więcej dodatków w samej grze. Ustaw miesięczne i roczne limity ilości pieniędzy, które można wydać na gry wideo. Również, rozmowy z dziećmi o budżetowania.

Sprawdź opinie i zastanów się po rynku akcesoriów do gier. Kontrolery i inne akcesoria mogą być kosztowne, co może uniemożliwić wielu ludziom ich kupno. Niespodzianie, tu są niektórzy wielki trzecia strona towarzystwa ów zrobić różnice jakościowe wyposażenie. Czy niektóre badania, aby upewnić się znaleźć najlepszą ofertę dla pieniędzy.

Jeśli Twoje dziecko gra w gry wideo, spędzić trochę czasu na to sam. Grając z dzieckiem może przynieść wiele świetny sposób, aby zrozumieć, co gry są o. Staraj się komunikować poprzez zadawanie pytań i pokazać, że jesteś zainteresowany ich interesami. Praktyczne doświadczenia są zawsze najlepszym sposobem, aby nauczyć się i cieszyć.

Monitorowanie gry dziecka. Wiele gier są teraz odtwarzane online, gdzie dziecko może wchodzić w interakcje z każdym, kto gra w gry online. Zapytaj swoje dziecko o jego gry i kim on rozmawia. Możesz też zajrzeć do systemu gier Twojego dziecka i ustawić kontrolę rodzicielską, która pozwoli Ci kontrolować to, co dziecko robi podczas gry.

Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na grach wideo, pomyśl o Subskrybowanie usługi, które można wynająć gry z. Koszt tych umów najmu na rok jest zazwyczaj niższa niż cena dwóch gier. Możesz zachować gry, aż je pokonać i po prostu wysłać je z powrotem i zamówić inny.

Postaraj się znaleźć bogate, zabawne gry, które mają pewną wartość edukacyjną dla swoich dzieci. Te gry nie tylko zapewnić zabawę dla Twojego dziecka, ale może również uczyć ich coś, jak również. Przyczyni się to do poszerzania horyzontów waszych dzieci i zdecydowanego fundamentu dla ich moralności, ponieważ będą one coraz coś z niego.

Spróbuj powstrzymać swoje główne gry tylko jeden rodzaj maszyny. Kupowanie wszystkich głównych konsol Plus Gaming-godny komputer osobisty może kosztować nawet tysiące, tylko w sprzęcie. Jednak większość wielkich tytułów będzie dostępna na prawie wszystkich z nich. Wybierz jedną platformę, aby trzymać się oszczędności.

Doskonały sposób, aby zadowolić swoje dzieci z systemem gier i upewnij się, że pobyt pasuje jest kupić Nintendo Wii. Ten system gier wymaga rzeczywistej aktywności do gry. Twoje dzieci nie będą siedzieć godzinami po zakończeniu gry. Muszą poruszać się w celu grania w gry na tym systemie.

Rozważ zakup akcesoriów i konsol do gier w serwisie EBay. EBay to wspaniały rynek, który nie tylko jest wygodny, ponieważ kupujesz online, ale ma większy wybór gier, które pragną. Ceny w serwisie EBay są również wyjątkowe, ponieważ istnieje wiele osób próbujących pozbyć się starych gier.

Kiedy zdecydujesz się pozwolić dziecku na system gier wideo, nie tylko ustaw go w swoim pokoju i daj mu wolne panowanie. Umieść go gdzieś, gdzie można monitorować jego czas gry, i wymusić limity czasowe. Ustaw zasady na wczesnym etapie i trzymaj się ich.

Nie Graj zbyt długo. Marathon Gaming może być zabawny sposób, aby przekazać czas, jednak może mieć poważny negatywny wpływ na zdrowie. Siedząc przez dłuższy czas może zostawić plecy w bólu i powtarzający się ruch kontrolowania gry może prowadzić do zespołu cieśni nadgarstka. Upewnij się, że częste przerwy podczas gry, i wstać i poruszać się z dala od telewizora lub monitora, aby dać swoje ciało i oczy odpocząć.

Świat gier wideo jest zabawny i zabawny. Gry wideo przemawiają do ludzi na całym świecie. Ten artykuł powinien dać ci pomysły, w jaki sposób można uzyskać jak najwięcej przyjemności z grania w gry wideo. Miłej zabawy i powodzenia!

About Nie padaj ofiarą uzależnienia od gier wideo sprawdź te pomocne sugestie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly