Jak zabrać swoją córkę połowów i baw się dobrze

Jak Zabrać Swoją Córkę Połowów I Baw Się Dobrze!

Czy czujesz się raczej crappie? Czy znajdziesz się brnąc w dziale rybołówstwa? Czy uważasz, że ryby uważają, że są mądrzejsi od Ciebie, jeśli chodzi o rybołówstwo? Kontynuuj na kilka prostych strategii połowowych, które pomogą Ci Werble tych trudnych pstrąga w szybkim porządku!

Cierpliwość jest jednym z najważniejszych aspektów połowów. Musisz być dedykowany do ryb i nie będzie razy, kiedy nie dostaniesz kęs na godziny. Nie pozwól, aby przeszkadzam. Po prostu pobyt spokojny i optymistyczny.

Użyj ochrony przeciwsłonecznej podczas połowów, nawet jeśli słońce nie wydaje się szczególnie jasne. Wiele razy, słońce świeci na wodzie powoduje blask, i będzie chciał być w stanie uniknąć oparzenia słoneczne podczas siedzenia.

Miej oko na ptaki podczas połowów. Jeśli ptaki nurkują w określonym miejscu, istnieje duża szansa, że znajdują się tam ryby. Ptaki nie tylko jedzą owady ze szczytu wody, ale także jedzą małe ryby z wody. Miej oko na zewnątrz i po prostu może zyskać z niego w wysiłkach połowowych.

Wielki koniuszek pod kątem wszystko rybacy jest wobec pobyt relatywnie zupełnie chwila jesteś od woda. Każdy słyszał, że głośne głosy mogą odstraszać ryby, a gdy jest to nieco przesadzone, co dużo hałasu na powierzchni, szczególnie niepokojące powierzchni, może rzeczywiście zjawa ryb.

Upewnij się, że dobierasz odpowiedni sprzęt do swojego przedsięwzięcia rybackiego. Jeśli jesteś początkujący, należy wybrać prostszy pręt i kołowrotek, który jest łatwy w obsłudze. Początkujący nigdy nie powinni używać otwartych bębnów wędkarskich. Po uzyskaniu zawieszenia tych wędki i bębnów, można przejść do bardziej zaawansowanych tych.

Zwróć uwagę na wiatr podczas łowienia ryb. Jeśli wiatr jest wystarczająco silny, aby wpłynąć na prąd, ryby prawdopodobnie pójdą z prądem i gromadzą się po jednej stronie. Zawsze staraj się rzucać w kierunku, w jakim wieje wiatr. Problem polega na tym, że jeśli jest zbyt wietrznie, ryby mają tendencję do pozostawania w dolnej, spokojniejszej wodzie, zamiast karmić się na powierzchni.

Pozytywne nastawienie jest ważną częścią Twojego sprzętu wędkarskiego, niezależnie od tego, czy jesteś całkowicie nowy w sporcie czy doświadczonym wędkarz. Wędkowanie może być jednym z najbardziej frustrujących sportów tam, a złe nastawienie może zrujnować dobre wyprawy wędkarskie. Jest jedna rzecz do zapamiętania ryby będą gryzą kolejny dzień.

Kiedy lecisz połowów, wybierz linię, która jest dopasowana do wędki bez względu na rozmiar ryb jesteś po. Jeśli linia i pręt są niezgodne, nie będzie w stanie poprawić swoje umiejętności odlewania. Dość często, jeśli masz problemy z odlewaniem, to dlatego, że linia jest zbyt lekki dla działania Twojego pręta.

Rozważ użycie koniki polne lub świerszcze jako przynęty. Przynęta może stać się kosztowna. Koniki polne i świerszcze są stosunkowo łatwe do znalezienia na własnym podwórku i są zwykle w rozsądnej cenie, jeśli musisz uciekać się do kupowania ich w sklepie. Ruch żywej przynęty okaże się skuteczny podczas połowu ryb.

Małe usta bas i walleye może być dość wybredna, jeśli chodzi o przynęty. Zwiększ swoje szanse na złapanie dużo ryb, przynosząc kilkadziesiąt pijawki jako przynęty kopii zapasowej. Dodaj cal lub tak wody do dna wentylowanego pojemnika; zapewni to, że pijawki będą utrzymywane przy życiu przez noc.

Odlewanie wędki ma wszystko, co ma wspólnego z połowów i techniki. Niezależnie od tego, czy rzucasz pod ręką, ramię boczne, czy overhand, ważne jest, aby nauczyć się prawidłowo rzucać wędkę. Ćwicz na swoim podwórku, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, a twoje doświadczenie wędkarskie będzie znacznie mniej kłopotów.

Jeśli hak ryby, a następnie mieć pewność, że można go zdobyć; nie panikuj. Nie nawijania ryb w czasie, gdy jest pływanie z dala. Usiądź wygodnie i pozwól, aby Twój kołowrotek zrobił pracę dla Ciebie. Gdy ryba została podłączona, ustaw swój opór. Twój wędka powinna utrzymywać 45-stopniowy kąt z wodą. Powinien pozostać skierowany w stronę ryb.

Zapakuj pudełko z niezbędnie dla Twojej wyprawy wędkarskie. Nie Pakuj zbyt wiele lub może stać się ciężki i trudny do noszenia. Jeśli po prostu przynieść swoje podstawowe, będzie można poruszać się swobodnie, gdy jesteś w miejscu połowów.

Kiedy latać połowów, nie ciągnąć zbyt daleko na plecach. Jeśli wróci zbyt daleko i uderzył w wodę za Tobą, wszystkie ryby w okolicy może rozpraszać. Gdy zabierasz pręt z powrotem, Zatrzymaj się na pozycji 1 godz. To pomaga wyprostować linię. Po rozpoczęciu oddania do przodu będziesz miał znacznie lepszą kontrolę nad tym, gdzie ląduje.

Użyj dentystyczny pick do czynienia z baitcaster Luz. Każdy, kto ryby doświadczy przerażone "gniazdo ptaków" splątanych linii rybackich w pewnym momencie. Trzymaj dentystyczny pick przydatny, aby pomóc rozwikłać linię bez cięcia go. Get podróży wielkości pick dentystyczny z czapką na nim i nosić go ze sobą w kieszeni.

Zabierz ze sobą latarkę z Twoim wędkarstwem to doskonały pomysł. Na długich trasach może sprawić, że pakowanie się o zmierzchu znacznie łatwiejsze. Nawet jeśli jesteś pewny, że nie będzie się po zmroku, latarka nadal może być przydatna do zwiedzania ciemnych wnęki i znalezienie utraconych kawałków sprzętu.

Jeśli łowisz z łodzi motorowej, uważaj, aby nie rozlewać gazu lub oleju do wody. Gaz i olej są toksyczne dla wód i wszystkich gatunków, które żyją w nich. Upewnij się, że łódź nie wycieka paliwo, a także upewnić się, że opony na przyczepy są wolne od oleju przed jego podkład do wody.

Z wnikliwości i pomysłów z tego artykułu, jesteś o krok bliżej do lądowania imponujący połów. Wskazówki pokazane tutaj pomogą Ci pokazać swoją waleczność i złapać ryby, które zostały tęsknoty za! Najlepszy czas na rozpoczęcie połowów jest teraz!

About Jak zabrać swoją córkę połowów i baw się dobrze

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly