Ciekawe wskazówki i wskazówki dotyczące gier wideo

Ciekawe Wskazówki I Wskazówki Dotyczące Gier Wideo

Możesz być patrząc nauczyć swojego pięć lat trochę o matematyce, lub szesnaście lat, jak prowadzić defensywnie, a może po prostu trzeba uciec od rzeczywistości na godzinę lub tak! Cokolwiek chcesz osiągnąć, szanse są dobre, że gra wideo może pomóc ci się tam dostać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Zainwestuj w akumulator do bezprzewodowego kontrolera gier. Do każdego kontrolera można kupić zasilacze akumulatorowe. Jeśli zamierzasz regularnie grać w gry wideo, będziesz jeść przez małą fortunę w bateriach wykorzystywanych do uruchamiania kontrolerów. Akumulator może zaoszczędzić sporo pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Gry wideo są często bardzo kosztowne i kosztowne. Możesz zaoszczędzić nawet 50%, kupując używane gry na 25 do 50 procent zniżki od ceny detalicznej.

Aby opanować grę w gry strzelanki wideo, opanować broni. DoWiedz się wszystkiego o każdym stylu broni w grze. Każda broń wyróżnia się w określony sposób, ale w innych jest krótka. Kiedy wiesz, plusy i minusy każdej broni, można użyć ich do pełnego przewagi.

Upewnij się, że kaczka i wziąć Cover przed przeładowaniem broni. Zbyt często gracze giną, podczas gdy ich postacie są przeładunek prawo, gdzie akcja jest. Nie chcesz, aby to nastąpiło do Ciebie! Weź okładka przed Reload.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które lubi grać w gry wideo, pamiętaj o opcjach dla wielu graczy i gier online. Te funkcje umożliwiają dziecku interakcję z innymi graczami na całym świecie. Tak miło, jak to jest dla Twojego dziecka, aby móc wchodzić w interakcje z innymi, nie masz pojęcia, kto jest osobą na drugim końcu.

Jeśli Twoje dziecko płaci dużo gier wideo, ważne jest, aby wymusić limity. Jednak w tej sytuacji należy prowadzić przez przykład. Nie Spędzaj cały dzień opakowane w komputerze lub na innym urządzeniu technologicznym, lub dziecko będzie myśleć, że jest w porządku do tego z ich gry. Robić inne rzeczy, jak również, i upewnij się, że dziecko uznaje, że masz inne interesy.

Nękanie jest problemem w świecie gier online. Wiele dzieci wie, że ludzie grają z i gier stał się sposobem na zastraszanie nękać i grozić dzieciom w Internecie. Upewnij się, że wiesz, kogo dzieci grają w gry online i przechowuj je w bezpiecznym trybie.

Spójrz na oceny gier wideo. Jak klasyfikacje filmowe, gry wideo są oceniane w zależności od ich zawartości. ESRB zawiera kilka ocen tytułów gier wideo. Klasyfikacje te są we, E, E10 +, teen, starsze, AO i RP. "We" lub Early Childhood jest dla graczy 3 i starszych, "E" jest dla każdego jest dla graczy 6 i starszych, "E10 +" jest dla wszystkich 10 i starszych, "Teen" jest dla graczy 13 i starszych, "Starsza" jest dla graczy 18 i starszych, "AO" jest tylko dla dorosłych graczy 18 i starszych , a "RP" oznacza Ocena oczekująca.

Nie bój się wypróbować różne rodzaje gier wideo. Wiele osób, które grają w gry wideo mają tendencję do gry tylko jeden rodzaj gry, na przykład, first person shooter typu gry. Wypróbowanie różnych gier to sprytny sposób na jeszcze większą zabawę w grach.

Nie bądź zbyt szybki, aby odrzucić grę fabularna, jeśli Twoje pierwsze doświadczenie z nim jest pod whelming. Większość z tych gier oferują rozbudowane opcje dostosowywania swojej postaci, a może znaleźć grę bardziej przyjemne z inaczej zbudowany charakter. Nie chcesz przegapić wspaniałych wrażeń z gry, bo grasz w złą klasę!

Podczas kupowania gier dla dzieci, zajrzyj do funkcji każdego wyboru. Wiele nowych gier pozwala na interakcję z innymi graczami, z których większość będzie zupełnie obcy. Niektóre gry funkcji czatu online, na przykład. Weź dzieci w wieku pod uwagę, ale także myśleć o ich dojrzałości.

Pomyśl o sprzedaży systemu gry przed zakupem nowego. Zawsze jest nowy system gier wychodzi, a jeśli jesteś jak większość ludzi masz więcej niż jeden system. Jednak, uważają, że nowsze modele mogą wyjść wkrótce. Być może warto sprzedać stare i poczekać.

Użyj list, aby zachować prywatność swoich informacji podczas grania w gry społecznościowe. Gry społecznościowe, takie jak wiele dostępnych na Facebooku, zyskują na popularności w szybkim tempie. Te gry wymagają współpracy i nie mają być rozgrywane samodzielnie. Może to utrudnić postęp, jeśli nie masz wielu przyjaciół. Dodawanie znajomych wyłącznie do gry z jest doskonałym sposobem, aby uzyskać dalej w tych grach, ale może zostawić swoje informacje na ryzyko. Utwórz listę znajomych z graczy i skorzystaj z ustawień prywatności dostępnych na Facebooku, aby ograniczyć dostęp do tej listy do twoich informacji.

Mimo, że naturalna chęć czujesz, gdy masz ręce na nową grę może być grać to obsesyjnie, jest to zły pomysł z wielu powodów. Nie tylko można zminimalizować ogólną ilość przyjemności wydostać się z gry, może również spieszyć prawo przeszłości niektóre z najbardziej interesujących i ekscytujących części doświadczenia.

Jeśli kupujesz grę w prezencie, spójrz na tyły opakowania i przeczytaj, co mówi. Szczególnie, jeśli gra jest dla dziecka, poszukaj wszystkiego, co uważasz, że może wskazywać wątpliwy materiał. Powinno być również kilka zdjęć, które dają pewne wyobrażenie o tym, co dostajesz, jak również.

Z dosłownie miliony gier w Internecie lub dostępne do zakupu, jest zdecydowanie więcej niż jeden, aby zaspokoić Twoje potrzeby, bez względu na to, co są! Dowiedz się, jak gotować, nauczyć się uczyć lub po prostu nauczyć się, jak mieć więcej zabawy. Mam nadzieję, że ten artykuł rozszerzył twoje horyzonty gier.

About Ciekawe wskazówki i wskazówki dotyczące gier wideo

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly